Atradius Eestis

Meil on Eestis pikaajaline tegutsemiskogemus ja me teeme koostööd selliste juhtivate kindlustusmaakleritega nagu AON ja MARSH, et pakkuda teile parimat kindlustuspoliisi ja -kaitset.

Atradiusest

Atradius on üks maailma suurimaid krediidikindlustuse pakkujaid omades enam kui 90 aastat krediidiriskide juhtimise kogemust. 

Pakume igas suuruses, kõigis sektorites ja turgudel tegutsevate ettevõtete kaitseks kõikehõlmavat valikut paindlikke krediidikindlustus- ja krediidiriski juhtimise lahendusi. Meid esindavad enam kui 160 kontorit 50 riigis üle maailma, kus kindlustatakse kaubatehinguid makseriskide vastu. Meie Moody’si finantstugevuse reiting on A2 (Outlook Stable).

Miks krediidikindlustus?

Kaubanduse asendamatu tööriist

Krediidikindlustus on elementaarne äriline kaitsevahend, mis tagab, et võlgnetavatest rahadest saavad makstud rahad. Sellest on üksnes raha kättesaamise vahendi kõrval saamas ka investeering äri võimekuse suurendamisse.

Krediidikindlustus on vajalik, kuna olenemata sektorist või staatusest kuulub ebakindlus vältimatult äri juurde. Ärivõimalused ja äririskid on omavahel lahutamatult seotud: selleks, et ühtede potentsiaali täielikult ära kasutada, tuleb kanda võtta ka teised.

Ohud teie ärile on alati olemas ning kasvavad proportsionaalselt selle ulatusega. Halbade võlgade tuumaks on teie kliendi maksejõuetus või pankrot, kuid niipea kui sisenete teistele turgudele, leiavad võrrandis koha muudki tegurid: ebastabiilsemad majanduskeskkonnad, poliitilised sekkumised, globaalne terrorism, sõjad ja loodusõnnetused.

Krediidikindlustus on ilmselgelt hädavajalik – see on võtmekomponent krediidijuhtimisstrateegias, mis on koostatud teie marginaali kaitsmiseks ja rahavoogude tagamiseks tasumata võlgade eest, sõltumata nende põhjusest.

Kuidas Atradius aitab

Olenemata teie tegevusalast ja ettevõtte suurusest on Atradiusel krediidikindlustuspoliis, mis sobib just teie vajadustele. Meie paindlikkus võimaldab teil katta kogu oma portfelli või siis ainult tähtsamaid kontosid ettevõtte maksejõuetuse, pankrottide ja halbade võlgade korral. Meie anname teile vabaduse ja rahalise kaitse, et võiksite oma äri muretult kasvatada.

Eesti kontaktandmed

Kõigis Eestit puudutavates küsimustes palume pöörduda meie Helsinki büroo pole.

Atradius Crédito y Caución S.A. de Seguros y Reaseguros
Mikonkatu 9
00100 Helsinki
Soome/Finland

Kontakt: Ilari Hanhimäki
Tel: +358 9 6811 241
Fax: +358 9 6811 2424

E-post: infoestonia@atradius.com

Disclaimer

Each publication available on or from our websites, such as, but not limited to webpages, reports, articles, publications, tips and helpful content, trading briefs, infographics, videos (each a “Publication”) is provided for information purposes only and is not intended as a recommen¬dation or advice as to particular transactions, investments or strategies in any way to any reader. Readers must make their own independent decisions, commercial or otherwise, regarding the information provided. While we have made every attempt to ensure that the information contained in any Publication has been obtained from reliable sources, Atradius is not responsible for any errors or omissions, or for the results obtained from the use of this information. All information in any Publication is provided ’as is’, with no guarantee of completeness, accuracy, timeliness or of the results obtained from its use, and without warranty of any kind, express or implied. In no event will Atradius, its related partnerships or corporations, or the partners, agents or employees thereof, be liable to you or anyone else for any decision made or action taken in reliance on the information in any Publication, or for any loss of opportunity, loss of profit, loss of production, loss of business or indirect losses, special or similar damages of any kind, even if advised of the possibility of such losses or damages.