Atradius Lietuvoje

Pirmąjį kreditų draudimo polisą Lietuvoje „Atradius“ išdavė 1999 m., o 2010 m. pavasarį Vilniuje įsteigė pirmąjį prekybos atstovų biurą.

Mūsų žinios apie kreditų draudimą yra itin išsamios, o mūsų produktas puikiai pritaikytas Baltijos rinkai. „Atradius“ nusistatė ilgalaikius tikslus daugiau nei dešimtmečiui ir siekia dar geriau įsitvirtinti rinkoje.

Apie Atradius

Bendrovė „Atradius“ turi daugiau nei 90 metų patirtį kredito rizikos valdymo srityje ir yra viena iš didžiausių kreditų draudimo teikėjų.

Siūlome didžiulį lankstaus kreditų draudimo pasirinkimą ir kredito rizikos valdymo sprendimus, padedančius apsaugoti įvairaus dydžio verslo įmones, sektorius ir rinkas. 50 pasaulio šalyse turime daugiau nei 160 padalinių, besirūpinančių komercinių sandorių apsaugojimu nuo nemokėjimo. Mūsų „Moody’s“ finansinės galios reitingas yra A2 (Outlook stable).

 

Kam reikalingas kreditų draudimas?

Esminė prekybos priemonė

Kreditų draudimas yra esminė mokėjimą užtikrinanti verslo apsauga. Tai ne tik būdas atgauti pinigus, bet ir investicija į pajėgesnį verslą.

Kreditų draudimas būtinas, nes kad ir kokiam sektoriui priklausytų įmonė, kad ir kokia būtų jos padėtis, prigimtinė verslo dalis yra nežinomybė. Verslo galimybės ir rizika yra glaudžiai susijusios, todėl norėdami išnaudoti visą savo potencialą turite pasiruošti ir pavojams.

Jūsų verslą nuolat lydi grėsmė – kuo labiau jį išplėtojate, tuo didesnė rizika. Beviltiškos skolos pagrindas yra jūsų klientų nemokumas ar įsipareigojimų nevykdymas, tačiau įtakos jūsų verslui plečiantis į kitas rinkas taip pat gali turėti kiti faktoriai, tokie kaip nestabili ekonominė aplinka, politinis įsikišimas, visuotinis terorizmas, karas ir stichinės nelaimės.

Kreditų draudimas yra akivaizdžiai būtinas. Tai svarbiausia kredito valdymo strategijos dalis, sukurta tam, kad, susidūrus su nemokėjimu, būtų apsaugotas jūsų galutinis balansas ir grynųjų pinigų cirkuliacija, nepaisant to, kas nemokumą sukėlė.

Kaip jums gali padėti Atradius?

Nesvarbu, kokia jūsų pramonės šaka ar įmonės dydis – „Atradius“ siūlomas kreditų draudimo polisas bus pritaikytas pagal jūsų poreikius. Mūsų lankstumas leidžia jums apsaugoti visą portfelį arba kelias svarbiausias sąskaitas nuo juridinio asmens nemokumo, bankroto ir beviltiškų skolų. Suteikiame jums laisvę ir finansinę apsaugą, leidžiančią verslui augti be rūpesčių.

Veiksmų langeliai

Atradius Crédito y Caución S.A. de Seguros y Reaseguros
Kontaktiniai duomenys pardavimų biuras Lietuvoje
Kontaktas: Gustas Stankevicius
Tel. +37067414848
El. paštas infolithuania@atradius.com